raty przez internet leasing przez internet
  • O nas

 

                                                                         

SKLEP INTERNETOWY - EURONET.ORG.PL

 

EUONET.ORG - to sklep oferujący produkty  wysokiej jakości w dobrej cenie

Żyj za mniej! - Euronet to sklep online.

 "Oferujemy niezwykłą game produktów składającą się z tysięcy artykułów z kategorii dom, ogród, warsztat, majsterkowanie czy ubrania”. Ponad to w każdym z krajów, na terenie którego prowadzona jest sprzedaż, zapewniona obsługa w ojczystym języku.

 

Konsumenci są coraz bardziej świadomi cenowo. EURONET oferuje produkty dla  domu i ogrodu  w przystępnych cenach, oraz chce sprawić aby były one dostępne dla jak największej rzeszy konsumentów.
 

Starannie dobieramy swój asortyment oraz nabywamy go u źródła, na szeroką skalę.  Jesteśmy w stanie wpływać na design i pakowanie każdego produktu, co pozwala na jego optymalizację dla całego łańcucha i pozwala na jak najmniejszą cenę dla ostatecznego nabywcy.

 – EURONET również jest sklepem, który rozprowadza towar na terenie Polski.
 


 Jako klientowi EURONET obiecujemy Ci:

 

Dobra cena

Nie ma nic gorszego nic przepłacanie za produkty. Nienawidzimy tego i nie jesteśmy w tej myśli osamotnieni. Poprzez całkowitą kontrolę nad procesem i łańcuchami dostaw, jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjną cenę naszych produktów.
 

Obsługa na wysokim poziomie

Oferujemy naszym klientom obsługę na wysokim poziomie.  W przypadku pytań  odnośnie produktów, dostawy, sposobów płatności lub zwrou, nasi konsultanci zawsze chętnie udzielą wszystkich niezbędnych informacji w Twoim ojczystym języku. Dostawa oraz zwrot odbywa się bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Oczywiście jak to w życiu bywa, mogą zdażyć się błędy – niemniej jednak w przypadku wystąpienia takowych obiecujemy ich rozwiązanie jak szybko się da.
 

Znakomite odczucia

Robienie zakupów  sprawia, że czujesz się wspaniale. Produkty vidaXL możesz nabyć przez którykolwiek z kanałów dystrybucji, który najlepiej Ci odpowiada a my obiecujemy, iż EURONET da Ci tą Satysfakcję!

WYSOKA JAKOŚĆ - NISKA CENA

 

Naszym Celem jest ZADOWOLENIE KLIENTA  i zaoferowanie asortymentu zgodnie z oczekiwaniem.

Nad tym czuwa dział zamowień i dział reklamacji:

Dział Zamówień

Dział Reklamacji

Zapraszamy i Służymy Pomocą 

Zespół Sklepu Internetowego

euronet.org.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 
  • Sklep zamknięty

Sklep Chwilowo Zamknięty >>> 
AKTUALIZACJA MAGAZYNU